השיעור הבא: בעלות המנחה: פרשת השבוע פרשת ויקהל - יום ראשון י"ט אדר תש"ף

close
error print mp4file_downloadfile_download
אא

השיעור השבועי – מוצאי שבת כי תשא התש"ף

מרן ראש הישיבה

לא להיכנס לפאניקה | האמונה חצי מהרפואה | להישמר ולשמוע להוראות משרד הבריאות | לא לחפש מומים בהכשר רבנות | שיעור קמחא דפסחא.

לא להיכנס לפאניקה, מדינת ישראל דואגת לכל האזרחים, האמונה חצי מהרפואה, להישמר ולשמוע להוראות משרד הבריאות, למה יש מחלות בעם ישראל ולא רק באומות העולם?, חרדים משיחים, עולם בלי אלקים לא יכולים להתקיים אפילו שניה אחת, אפילו יוסי שריד היה בלבו משהו מהתורה, אני לא מבין את ליברמן, ליברמן יש לו משהו אישי עם ביבי, הכשר הרבנות, אסור לחפש מומים ברבנות, לא חייב השגחה חרדית בשאר מוצרים מלבד בשר ועופות, קמחא דפסחא, צדקה נגד הקורונה, צריך כל יום לתת צדקה, צריך להוסיף ממה שהיה רגיל מידי חודש, ברכת האילנות, צריך שיהיה פרחים בשעת ברכת האילנות, אסור לתלוש פרחים כדי להריח זה גזל של פרי שלם, התפוז מורכב ואפשר לברך עליו, פרות ערלה אפשר לברך, אפשר לברך ברכת האילנות על אילן אחד, פרשת הנשיאים מר"ח ניסן, להגיד הלכה בתפילה, לא להכביד על אנשים בהלכות ארוכות, אין גבול לקמחא דפיסחא לכן ניתן לקחת ממעשר, פטום הקטורת סגולה נגד המגפה, צריך להתפלל בלי כוונות רק מהלב, עוד סגולה לומר יושב בסתר, לומר בשני וחמישי אבינו מלכנו.

לעוד וידאו ממרן ראש הישיבה

מרן ראש הישיבה

3.5K
2.1K
46

הנבחרים

!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0