שתי הסדרות שיעשו לכם את האלול

13:53 11-09-2019 | י"א אלול התשע"ט

שתי עמודי סדרות חדשים באתר הישיבה שיציפו את ימי האלול שלכם בדברי תורה עוצמתיים לימים אלו.

print
אא

במסגרת ימי אלול באתר הישיבה חידשנו שתי סדרות מדהימות שימלאו לכם את כל ימי אלול בלימוד תורה וחיזוק.

הסדרה הראשונה היא סדרת "חיזוק לימי נוראים" בה ניתן לצפות בשיעורים של רבנים שונים מכל גווני הקשת מהישיבה ומחוצה לה בדברי חיזוק לימי אלול. בכל יום מתווסף לפחות שיעור אחד נוסף שיבעיר את ימי אלול באור אחר אם זה בחיזוק במצוות, ואם זה בהבנה על מה ולמה אומרים סליחות, ואם זה בהזדמנות הגדולה של ימי אלול.

להכנס לעמוד סדרת "חיזוק לימים נוראים" לחצו כאן.

 

הסדרה השניה היא סדרת "הכל על הסליחות ממרן שליט"א", אין ספק כי תמיד רצינו לדעת את דעתו של מרן שליט"א בענייני הסליחות באין ספור מובנים בנוסח, בסגנון, בהלכות, במנהגים, בפיוטים ובנגינות... להתחיל לשוטט בכל האתר באניספור שיעורים ולמצוא את השיעורים של הסליחות וכנסי הסליחות וכו' וכו' גורם לנו להתייאש מראש, בשביל זה קמה הסדרה המיוחדת הזאת שמאגדת בתוכה את כל דברי תורתו של מרן שליט"א בעניני הסליחות בכל המובנים, כאשר עובדי האתר עמלים להכניס שיעורים חדשים ממרן וכן להוסיף עוד ועוד שיעורים מימים עברו לסדרה זו על מנת שבדף אחד תוכלו לבחור איזה שיעור שתרצו.

להכנס לעמוד סדרת "הכל על הסליחות ממרן שליט"א" לחצו כאן.

שיעורים

!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0