אלול באתר הישיבה

13:56 04-09-2019 | ד' אלול התשע"ט

ימי אלול הימים הנוראים וימי החגים שלאחר מכן הם ימים סוערים בעולם כולו ובעולם התורה בפרט, גם כאן באתר הישיבה הצוות לא נח ומגיש לגולשים אין ספור שיעורים מאמרים ותוכן השייך לימים אלו

print
אא

בימים אלו תמה לה תקופת "בין הזמנים" בה יוצאים המוני בני התורה למנוחה ואגירת כוחות לקראת זמן אלול סוער בכל המובנים, גם צוות אתר הישיבה על אף שעבד גם בימים אלו עם זאת הוכרח גם הוא למנוחה ואגירת כוחות ועבד במתכונת מצומצמת, כעת בימים אלו שבים אנו אליכם במלוא הכוחות והעוצמה במיוחד בחודש אלול הימים הנוראים וימי החגים שלאחריהם המלאים בתוכן רב, כדרכנו בעבודת הקודש באתר להגיש בפניכם את דברי תורתם של רבני הישיבה ובראשם מרן אור העולם ראש הישיבה שליט"א הן בכתב והן בצפיה להגדיל תורה ולהאדירה.

נעדכן כי בימים לו נוסף חיזוק משמעותי בצוות האתר במיוחד לימי אלול והחגים הקרבים ובאים ובעז"ה הדבר יהיה ניכר על פניו של האתר בכל המובנים... אתם מוזמנים לעקוב ולהתענג על דברי התורה בהלכה ובאגדה במוסר ובמליצה הפזורים בכל פינה באתר. צפו ותחי נפשכם.

כמו כן נשמח להצעות לשיפור וייעול האתר במיוחד בעניינים השייכים לחודש אלול ובעז"ה נזכה יחד להכנס לימים הנוראים זכים וברים ולהכתב בספרם של צדיקים. 

שיעורים

!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0