המיזם האדיר לרפואתו של מרן שליט"א - הצטרפו וצרפו!

00:00 21-07-2019 | י"ח תמוז התשע"ט

באורח נדיר הזכיר מרן שליט"א ענין חשוב שיועיל לרפואתו, במיזם אדיר בעוצמתו יחד איתכם נגיע למעל רבע מליון איש המצטרפים אלינו.

print
אא

שוב זה קרה ובמוצאי שבת השבוע זה השבוע השלישי ברציפות שמרן שליט"א אינו מוסר את שיעורו השבועי כאשר גם בשבועות שקודם לכן לא נמסר השיעור על ידי מרן ברצף, ובנוסף לפני כחודש אמר מרן שליט"א בסיום שיעורו השבועי "איני יודע אם אוכל עוד למסור את השיעור", מרן שליט"א מאור עינינו אינו חש בטוב בתקופה האחרונה ומפאת זאת נמנע מלמסור את שיעורו השבועי. 

תאמינו או לא, הפתרון נמצא בידינו, ולא, לא איזה מישהו חשב עליו או העלה אותו אלא מרן בעצמו אמר שדבר זה יועיל לו... 

לפני זמן לא רב בעת שמרן חש שלא בטוב אמר מרן שליט"א בפיו כי הוא מבקש שמי שיכול יקבל על עצמו אמירת אמן יהא שמיה רבה בקול רם לרפואתו!

הנה, הפתרון בידינו בידכם ביד כל אחד ואחד, בואו לעזרת ה' בגיבורים וגם אתם קבלו על עצמכם לרפואתו של מרן שליט"א לענות אמן יהא שמיה רבה בקול רם!

מטרתנו להגיע ללמעלה מרבע מליון אנשים בארץ ובעולם שיקבלו על עצמם קבלה חשובה זו... תנו מזמנכם 20 שניות בלבד והירשמו כאן... ואל תשכחו גם להפיץ הלאה לחברים...

 

 

 

 

שיעורים

!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0