הגאון הרב אברהם מלול מחכמי מרוקו בדברי שבח על מרן שליט"א ועל הישיבה תכב"ץ

22:02 13-05-2019 | ח' אייר התשע"ט

בוגרים מהישיבה תכב"ץ שהתארחו בשבת האחרונה בעיה"ק טבריא שמעו דברי שבח ועידוד מהגאון הרב אברהם מלול שליט"א

print
אא

בשבת האחרונה התארחו מבוגרי הישיבה נר"ו בעיה"ק טבריא כאשר את תפלות השבת התפללו בבית הכנסת "מורשת ישראל" ע"ש ה"בבא סאלי" בראשות הגאון הרב אברהם מלול שליט"א

כאשר שמע הרב שליט"א כי מתארחים בבית הכנסת מתלמידיו של מרן שליט"א עט לקראתם בשמחה רבה ובדברי שבח על מרן ראש הישיבה שליט"א כאשר הוא יורה מפיו אינספור גימטריאות ופרפראות על מרן שליט"א, בנוסף סיפר הרב שליט"א כי בכל שבוע מקפיד הוא לבקש מבוגרי הישיבה הגרים בטבריא להביא לו את העלון "בית נאמן", אולם, הדגיש הרב, אינני מבקש עלון אחד בלבד אלא שנים, אחד כנגד זכור ואחד כנגד שמור, אחד שיהיה בביתי ואחד שיהיה לי בבית הכנסת. הרב הדגיש באוזני הבוגרים הי"ו כי הוא מחזק בכל כוחו את מרן שליט"א שדבריו פלאיים ומופלאים לא תשבע עין מראות לא תמלא אוזן משמוע.

בעת שנפרדו הבוגרים מהרב שליט"א הוסיף הרב כי "כסא רחמים" בגמטריא שע"ט – השנה שנת תשע"ט ר"ת תהיה כסא רחמים (בגמטריא) – עוד הוסיף הרב כי שע"ט הוא ראשי תבות שערי עין טובה, שערי עיון טוב, ובדרך בדיחותא סיים שהוא ר"ת שערי עיון טונס'י כלשונו.

הרב אברהם מלול שליט"א הוא בנו של הגאון הקדוש רבי מסעוד מלול שהיה מלמדו וחזנו של סידנא בבא סאלי, ונשיא ההקדשות של רבי מאיר בעל הנס בטבריא.

   

שיעורים

!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0