אתם קבעתם! תוצאות הסקר באתר הישיבה

11:55 12-03-2019 | ה' אדר ב' התשע"ט

print
אא

אתר הישיבה כולו למען הגולשים ונאמני הישיבה הי"ו

בסקר של אתר הישיבה על מנת לשפר ולהוסיף תכנים לפי רצון הגולשים השתתפתם אתם ובלי עין הרע ההיענות היתה גדולה – כעת הגיע הזמן להציג בפניכם את תוצאות הסקר ואת המסקנות והעדכונים על פי מה שאתם החלטתם!

 

מבין הסדרות של מרן שליט"א באתר, הסדרות האהובות ביותר הן: שיעורים בהלכה ממרן שליט"א ושיעורים על פרשת שבוע ממרן שליט"א – על פי תוצאה זו הוחלט בערכת האתר שבזמן הקרוב שתי סדרות אלו יתוייגו ויוצגו בצורה נגישה וקלה יותר לעיני הצופה.

 

הדפים והחידושים שהתבקשו על ידי הגולשים ברמה הגבוהה ביותר הם: סדרת שיעורים על סדר הש"ע (55%) וסדרת שיעורים בדף היומי (32.5%) בעז"ה לקחנו את הבקשות לתשומת לבנו, בימים אלו מתבצעות הדרישות הטכניות על מנת להתחיל בסדרות אלו, ואי"ה בימים הקרובים נעדכן אתכם על הכנסתם לאתר.

 

רמת שביעות הרצון מעדכוני החדשות באתר לשמחתנו היתה ברמה גבוהה מאוד כאשר הציון 10 נטל את המקום הראשון עם 41.2%, אמת, יש לנו עוד יותר מ50% אחוז כדי שכולם יהיו מרוצים, וכן, אנחנו עובדים על כך על מנת שכולם יהיו מרוצים.

 

בהערות והצעות לשיפור האתר, קיבלנו את עשרות התגובות וההצעות, כאשר עיקרם הוא הנגשת האתר לניידים ויצירת אפליקציה, והוספת אופציות בחיפוש, כשבנוסף הודגשו נושאים שונים שיקלו על הגולשים בחלקים שונים באתר, כל הצעות השיפור הועברו למחלקות השונות בטיפול האתר, ובעז"ה בזמן הקרוב יטופלו הדברים אחד לאחד, אתם מוזמנים לעקוב ולראות כיצד אתם החלטתם ואתם שיפרתם את האתר לטובתכם ולמענכם.

 

אנו תפילה שתמשיכו להנות מהאתר וחפץ ה' בידינו יצלח להגדיל תורה ולהאדירה

 

שיעורים

!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0