בחור משיעור א’ ישיבה גדולה במקומות המתקדמים בחידון ההלכה העולמי של קול ברמה

22:20 11-02-2019 | ו' אדר א' התשע"ט

הבחור היקר רבי רפאל כדיר כהן משיעור א' ישיבה גדולה שהגיע עד כה למקום מתקדם בחידון ההלכה העולמי שע"י רדיו קול ברמה הגיע להתברך ממרן ראש הישיבה שליט"א

print
אא

סוד זה כבר לא... מצטערים הפעם זה לא חדשות אלא ישנות, באמת שאין לנו מה לחדש... מה נספר לכם? שבחור מכסא רחמים מתמודד בחידון הלכתי?! זה לא סוד. מה נגלה שהוא עד כה בין המקומות הראשונים המתקדמים?! גם זה לא סוד. נו נו אין הרבה מהמ לחדש כבר התרגלנו פעם אחר פעם לראות את תלמידי ובוגרי הישיבה בכל חידון ובכל תחרות של שיא לימודי עיוני בקיאותי כובשים את המקומות הראשונים... אז כן זה שוב קורה הבחור היקר רבי רפאל כדיר כה משיעור א' ישיבה גדולה משתתף בימים אלו בחידון ההלכה העולמי ברדיו קול ברמה כשאת החידון עורך הגאון רבי בנימין חותה שליט"א שזכה ללא מעט שבחים ממרן שליט"א על חידוני ההלכה שעשה ועושה, החידון בימים אלו הוא השמיני במספרו, על ספרי מרן הגר"ע יוסף זצ"ל מסדרת חזון עובדיה, הנבחנים לומדים את ההלכות וגם את ההערות והשאלות על כל הספר כולל שאלות מאתגרות. כאמור הבחור היקר מהישיבה הגיע עד כה למקומות הראשונים המתקדמים במעלה החידון. ביום ראשון הגיע הבחור למרן שליט"א כדי לקבל את ברכתו להצלחתו, כאשר בנוסף על זה הוא נתפס בעין המצלמה בזמן ההמתנה קודם שניגש למרן שליט"א כשהוא שוקד על ספר חזון עובדיה לקראת החידון. ברכת כולנו היא להצלחתו ויה"ר שיעלה מעלה מעלה.    

 

שיעורים

!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0