שאל את הרב
print
אא
אני בחורה בת 20 ואני קצת בלחץ משידוכים (אולי כי יש לי חברות רווקות בגילאים 24-30). אני יודעת שהכל משמים ולכל אחד יש את המסלול שלו וצריך לבטוח בה' וזה מה שאני מנסה לעשות, אבל קשה לי. אני כל היום חושבת על זה. לפני שבוע נפגשתי פעם ראשונה עם בחור טוב אך הוא הוריד ואין לי מושג למה? הכל משמים!
אך הבעיה שלי היא שאין לי הצעות שידוכים, ההורים שלי לא מבררים בשבילי, ומה שכן הם מציעים לא מתאים כי הם לא מבינים ממש, וחוץ מזה יש לי הרגשה שאמא שלי מפחדת שאתחתן והיא מתעלמת מזה (כי אנו מאוד קשורות). אני יודעת שצריך השתדלות ואני לא רוצה לפספס את הזיווג, ואני לא יודעת למי לפנות ומה לעשות יש לציין שאני הגדולה ולכן אין לי ידע בענין. אני למדתי בסמינר ואני בחורה חרדיה ורוצה להקים בית שיתנהל על פי התורה ושבעלי ישב ויעסוק בתורה לשמה! אשמח לעצה.

הרב מצליח מאזוז

בדרך כלל בכל סמינר יש מורה שמטפלת בשידוכים, תתיעצי עם המורה שלך. כדאי גם שתפנה אותך לשדכניות שמתאימות למגזר שלך. ובכל שידוך תתיעצי לפני ואחרי עם מורה מבינה ענין שאת בקשר טוב איתה.
שיהיה לך בהצלחה ותקימי בקרוב בית כשר ונאמן במזל טוב.
לא הבנת את תשובת הרב? שאל שאלת בירור
לשאלה הבאה >
< לשאלה הקודמת
!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0