שאל את הרב
print
אא
ישנה ציפור המכונה במרוקאית ״בולהדוד״ מדובר בציפור שנשחטה בזמן ידוע ופוחלצה עם עשבים שונים העבירו עליה קטורת והשבעות ולבסוף היא נעטפת בתכריכים. כיום בלתי ניתן להשיג כזו ציפור גם באלפי דולרים. כמובן שמדובר בסוג של כישוף. כוחה של הציפור לגרום לאנשים לדבר מה שבעל הציפור אומר להם. אני ב״ה בעל תשובה כבר 10 שנים את סוד הציפור ידענו רק אני אבי ואחי כל שאר האחים לא ידעו.
לפני כשנתיים לצערי נפטר אבי בפתאומיות ובין כלי הבית מצאתי את הציפור. אחי רוצה לשים עליה יד למטרות שונות ומשונות החבאתי אותה במקום מסתור. רציתי לקבל הכוונה מהרבנים מה יעשה בציפור הזו. אומרים שאם מישהו מזיק לה הוא ינזק בעצמו. אני מאמין שרק בורא עולם הוא אחד ויחיד בעולם ולו הכח והשליטה. אך אשתי חוששת. מורי ורבי אמר לי כי יש לשרוף אותה. שוב רציתי לקבל הכוונה מה לעשות עם הצרה הצרורה הזו. לפני שהייתי בעל תשובה ראיתי את כוחה של הציפור בפעולה ויש בזה מן האמת. אנא אבקש עזרה מה לעשות לפני שמישהו ישים עליה ידו.

מרן ראש הישיבה

אל תשרוף.
תשאיר אותה בצנעא אצלך להראות כח בורא עולם.
אולי פעם תמצא בה שימוש לטובה.
(מי עשה את זה? רבנים ממרוקו?)
לא הבנת את תשובת הרב? שאל שאלת בירור
לשאלה הבאה >
< לשאלה הקודמת
!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0