שאל את הרב
print
אא
אני בחורה גרושה במשך 14 שנה והייתי עם גבר במשך 7 שנים כולל מגע. ומאותו זמן שנפרדתי ממנו איני מסוגלת להתחתן עם שום גבר ורק איתו. קוראים לבחור אילן בן רוחמה ולי רויטל בת שמחה כתוצאה מכך אני רוצה לעשות ילד בתרומת זרע אני לא יודעת מה לעשות הייתי שמחה עם הרב יתן לי את העצה שלו ויברך אותי.

הרב חנן קבלן

לדעתי בגלל שחיית עם אילן באיסור תקופה ארוכה ללא חופה וקידושין ונפרדת ממנו וכעת את חיה בעצבות ובאי ודאות על המשך חייך, גם אם תעשי את מה שאת רוצה לעשות זה לא ירפא את מצבך הנפשי שאת כעת מצויה בו, כי בדרך הטבע הקב"ה ברא שאשה צריכה גבר וכן להיפך. לכן קודם שתעשי זאת מה שההלכה לא מתירה לך לעשות, לדעתי לכי ליועצת בתחום זה כדי להסיר את המגבלה שאת נתונה בה כעת שאת לא מסוגלת להתחתן עם גבר שלדעתי זה עצת היצר כדי שתמשיכי לחיות באיסור ובעצבות, ואחרי שתמצאי את בן זוגך החיים יהיו אחרת בשמחה נפשית ובלי נדר נברך לזיווג אמיתי משורש נשמתך. ואם את דתייה יש לעשות תיקון על העבר שחיית באיסור עם אותו בחור שזה עוזר למציאת הזיווג אבל קודם יש ללכת ליועצת כמו שכתבתי.
לא הבנת את תשובת הרב? שאל שאלת בירור
לשאלה הבאה >
< לשאלה הקודמת
!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0