שאל את הרב
print
אא
אני מכיר משהו מקורס מקצועי שאני והוא לומדים, שמתחתן בקרוב (בן 31 בערך). הוא לא דתי, וגר עם החברה שלו ביחד בשכירות. הוא אוהב לשמוע דברי תורה ואפילו מבקש בעצמו שאגיד לו כשהוא מסיע אותי בחזרה הביתה. הבאתי לו חוברת קטנה של הדרכה בלי לשאול רב. החוברת עוסקת רק בכבוד הדדי ולא בטהרת משפחה. שאלתי אותו כמה פעמים אם הוא קורא, ומסתבר שלא.
מה עוד חשוב להביא לו? בלי ספק אני צריך להביא לו חוברת של טהרת משפחה, אבל איזה? וחוץ מזה, אולי יש לכם נציג/ה בחולון שיוכל להעביר להם הדרכה אבל שמיוחדת ללא דתיים?
כשהצעתי לו לקחת הדרכה, לא היה נראה שמסכים לזה, מאוד סביר בגלל שהוא חושב שלא צריך, וחבל על הזמן, והוא מסתדר עם החברה... איך לגשת אליו?

רבני בית ההוראה

1. בחולון יש את הרב ניצן ראובן ניתן להשיגו בטלפון 0502227782 הוא גם מדריך חתנים ויש לו נסיון רב עם מתחזקים.
2. אפשר להביא לו לשמוע את הדיסקים של הרב הגאון חיים רבי שליט"א מחולון בהלכות נדה - שיעורים מדהימים גם לחילונים - בטלפון 0506876623
3. כדאי להביא לו את הספרים של הרב זמיר כהן שליט"א - המהפך והמהפך 2, ניתן לקנותם באתר הידברות ואצל ר' פנחס ראובן בבני ברק רחוב השומר פנת עזרא.
לא הבנת את תשובת הרב? שאל שאלת בירור
לשאלה הבאה >
< לשאלה הקודמת
!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0