שאל את הרב
print
אא
אנא מכבוד הרב יתן לנו עצה לחיזוק אני מרגישה שקשה לי יש לי ניסיונות שאני מראה שאני עומדת בהם ואני מרגישה שכל הזמן אני זאתי שמחזקת את כולם ואני במצב של אין, לא מקבלת קשה לי אני יודעת שאם הקב"ה הביא לי את הניסיונות האלה אז אני יכולה לעמוד בהם ואין קשה לי אני במדרשה ואני בנויה מבחינה רוחנית ברוך השם כבוד הרב יחזקנו השם יברך אותכם

הרב מצליח מאזוז

בתרגום יונתן על שיר השירים על הפסוק אמרתי אעלה בתמר וכו'. מבאר התרגום שכאשר הגיע זמן הגאולה של הבית השני אמר הקב"ה אבחן את דניאל אם יעמוד בנסיון כמו אברהם אבינו שעמד בעשרה נסיונות ואם יעמדו חנניה מישאל ועזריה בנסיונות, אפדה בזכותם את עם ישראל וכו' עייני שם. הם בוודאי לא ידעו שגאולת ישראל תלויה אם יעמדו בנסיון עכשיו, בית המקדש למשך ארבע מאות ועשרים שנה תלוי בהם. מלכים, סנהדרין, תורה, הצלת רבבות ישראל במשך מאות שנים הכל תלוי אם הם יעמדו בנסיון, גם את לא יודעת אבל אין ספק שברגעים רבים כאלו תלוי כל העתיד שלך, של משפחתך, ולפעמים קהילות שלימות תלויים בך. תפקירי אותם?! ברגע של נסיון תחשבי על זה. ותתחזקי מאוד בעזרת ה'.
לא הבנת את תשובת הרב? שאל שאלת בירור
לשאלה הבאה >
< לשאלה הקודמת
!שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.
0