הילולא כסא רחמים תשעח

 כל מה שרציתם לדעת על ההילולא השנתית כאן באתר הישיבה הכל במקום אחד
 

חדשות

 

אז איך הכל התחיל..

עדכון טו' כליו 3-12-17 :
ההכנות להילולא בעיצומם, הצוותות השונות בניהולו המסור של הרב עובדיה מאזוז עובדות מעל כוחות הטבע על מנת להעמיד את אירוע ההילולא ברוב פאר והדר ו בהצלחה מושלמת בס"ד.
מכירת כרטיסי ההגרלות והכניסה למעמד הנשגב בשיא עוצמתה, הכרטיסים אוזלים בקצב מסחרר, ממליצים לקהל היקר להזדרז ולזכות בכרטיסי הכניסה שלכם להילולא לפני שיגמרו המקומות. שימו לב! מספר המקומות מוגבל! 

רכישת כרטיסים כאן בעמוד מעט למטה יותר.
 

.
לפני כ-50 שנה בעיר הבירה תונס בסמטה הצרה ברחוב "משנאקה" מס' 9, ישב רבנו 
"איש מצליח" עם בניו הי"ו מסביב לשלחן בביתו ועסקו בתורה. כשפסק לרגע מלימודו והביט בעד לחלון על החושך ושממון התורה ברחוב היהודי, קיבל על עצמו החלטה אמיצה: לא אניח את כל התורה רק בשבילי ובשביל בני היקרים הי"ו, לא זו העת לכנוס את התורה אלא לצאת ולתת לעם, לדאוג לדור ההמשך!

מוטלת עלי כעת המשימה לקום ולפתוח ישיבה כאן בתונס השוממה והריקה, ולהעביר את התורה המסורה לנו מדור לדור. אמר ועשה ופתח את הישיבה עם 4 תלמידים מסביב לשלחן שנתרם על ידי מישהו.

קם מוקדם לפני עלות השחר והאיץ בתלמידים להזדרז לקום לעבודת הבורא. מבוקר ועד ליל היה איתם בתפילות, בלימוד העיון, בלימוד ההלכה, בלימוד מוסר, בקריאת התורה, ובפסיקת ההלכה. כל זאת עשה בהצנע ללא מטרת אישית כלל אך ורק לשם שמים, למען התורה הקדושה, למען דור ההמשך, למען המסורת המסורה מדור לדור, שלא תפסק לעולם.

אמרו חז"ל כל העוסק בתורה בסתר מכריזין עליו בגלוי (עי' מו"ק ט"ז:)זה מה שהתקיים ברבנו "איש מצליח" ולהבה"ח בבניו הרבנים הגאונים שליט"א וילך ה"איש מצליח" הלוך וגדל עד כי גדל מאוד..הישיבה שהתחילה עם 4 תלמידים מונה היום בישיבה ובמוסדותיה אלפי תלמידים בפ"י.

משמים הכריזו על תורתו של רבנו הגדול "תורת אמתהיתה בפיהו"
.

 
.
.
תמכו בתורה הקדושה וזכו ב6 זכיות בכרטיס אחד! מתנה כל רוכש כרטיס, זכאי לבחור מתנה ללא הגרלה, מהמתנות המפורטות בעמוד 8-10 זכות זכות תמיכה בתינוקות של בית רבן, בחורים עמלי תורה ואברכים המוסרים את הנפש, בעשרות מוסדות תורה בארצנו הקדושה, עוסקים בתורה ביגיעה!
הזדמנות לזריזים המקדימים לרכוש, הזדמנות כניסה להגרלות ביניים נוספות, שיוגרלו מידי יום לפני ההילולא בשידור חי ברדיו קול ברמה, בין 16:00 - 14:00 תמכו בתורה הקדושה 

איך משתתפים?
 רוכשים כרטיס אחד או חבילת כרטיסים משתלמת פה באתר הישיבה או בטלפון 1700-50-51-52 מקבלים מתנה יחודית ממגוון המתנות לבחירה ללא הגרלה,  נכנסים להגרלות מקדימות שנערכות מידי יום החל מר"ח טבת ראה פרוט הזכיות כאן נכנסים להגרלה הגדולה על 2 רכבי שברולט, תכשיטי זהב ועוד ומקבלים כרטיס  כניסה חינם להילולא הגדולה בגני התערוכה בט"ו בטבת התשע"ח.

 

חבילות הכרטיסים פה לבחירתך.... רק ללחוץ על החבילה המבוקשת.

         
 


מי מה ומתי...
הילולא רבא דצדיקייא שנת תשע"ח תתקיים בעזי"ת ובישועתו ביום שלישי ט"ו בטבת התשע"ח (2.1.2018) בגני התערוכה ת"א ביתן 2.
בהשתתפות גדולי ישראל ואישי ציבור ובראשם מרן ראש הישיבה שליט"א ומרן הראשון  ציון הגר"ש עמאר שליט"א סעודת מצווה כיד המלך ובלווי תזמורת מלאה 


 

 
 
שים לב! השימוש באינטרנט מסוכן לרוחניות שלך ושל משפחתך, אם בכל זאת אתה חייב להשתמש בו, יש להתחבר רק דרך ספק אינטרנט כשר וברמת השמירה הגבוהה. והשם יעזור שלא ניכשל.